Tühistamise tingimused Seiklus Kuubis OÜ-s:

Iga korraldus nõuab hoolikat ettevalmistust ning seiklustegevuste puhul on arusaamatused kiiresti tekkima. Seetõttu oleme loonud selged tühistamise tingimused, mis tagavad mõlemapoolse turvatunde ja arusaadavuse:

  1. Tühistamine 14 päeva või enam: Kui otsustad tellimuse tühistada vähemalt 14 päeva enne seikluse toimumist, ei pea sa maksma täiendavaid tasusid ja saad tagasi 100% tellimuse koguhinnast, juhul kui tegemist ei ole erilahendusega.

  2. Tühistamine alla 14 päeva: Kui tühistate tellimuse alla 14 päeva enne seikluse toimumist, tagastame teile 50% tellimuse koguhinnast või peame tegema teile arve, kuna keegi on teie jaoks juba midagi valmis ehitanud või seadnud.

  3. Arve: Arve kogusumma arvestatakse tellimuse tegemise ajal kokkulepitud grupi suuruse järgi ning ei arvesta, seiklusmängu päeval, kohale tuldud inimeste arvuga, juhul kui grupp ei ole suurem. Sellisel juhul peame kahjuks tegema suurema arve.

  4. Käibemaks: Palume jälgida, et Seiklus Kuubis OÜ ei ole käibemaksu kohustlased, mistõttu arvetele ei lisandu käibemaksu (KM).

Oleme valmis vastama kõigile Teie küsimustele ja selgitama täpsemalt asjaolusid, et tagada meeldiv ja sujuv koostöö.

Parimate soovidega,

Seiklus Kuubis OÜ meeskond