Uus õppimise vorm - loo enda nutimäng!

Tere, koolijuhid ja õpetajad!

Kas olete valmis avastama uut ja põnevat viisi õppimiseks? 

Oleme loonud midagi sellist, kus saate ise käed külge panna ja luua omaenda nutimängu ning pärast loomulikult ka seda ägedat seiklusmängu ise läbi katsetada ja mängida!

Miks see on eriline?

Seiklus Kuubis meeskond on välja töötanud innovatiivse lähenemise, mis annab teile Loquiz platvormi kasutuse ja õpetab teile, kuidas luua lihtne ja lõbus seiklusmäng. See pole lihtsalt mäng - see on võimalus õppida ja õpetada läbi interaktiivse ja kaasahaarava kogemuse. Koolidel võib olla küll Loquizi kasutajad ning sellega huvitavaid ja lihtsamaid mänge teinud noortele aga kas te olete lasknud õpilastel ise nutimänge proovida luua? 

Kuidas See Toimib?

Meie eksperdid juhendavad teid samm-sammult, et luua enda hübriid seiklusmäng. See võimaldab teil kohandada õppeprotsessi vastavalt teie õpilaste vajadustele ja huvidele. Mõeldud nii õpetajatele kui ka õpilastele, see annab teile võimaluse olla looja ja osaleja samal ajal. 

Miks Valida Meid?

  • Kogemus ja ekspertteadmised
  • Interaktiivne õppimine
  • Kohandatavad lahendused
  • Lõbus ja kaasahaarav

Kuidas Alustada?

Kui soovite avastada uutviisi õpetamist, mis sisaldab informaatikat, inglise keelt, eesti keelt, liikumise õpetust jpt erinevaid uurimuslikke ja õppetlikke tegevusi, siis võtke meiega ühendust ja saage rohkem teavet selle unikaalse võimaluse kohta. Oleme siin, et muuta õppimine veel lõbusamaks ja kaasahaaravamaks!

Küsimuste korral või lisateabe saamiseks võtke meiega julgelt ühendust.

Email again: