Kus te meid võiksite trehvata? 

Asume parasjagu seal, kus meie seiklusmängud ja tegevused on meid viinud - meie kallite klientide juures. Oleme pühendunud oma tegemistesse, et pakkuda inimestele unustamatuid ja seiklusrohkeid kogemusi, mis jäävad neile meelde pikaks ajaks. Olgu tegemist seiklusliku orienteerumise, nutikate mõistatuste või meelelahutuslike väljakutsetega - meie eesmärk on luua elevust ja naudingut igasse hetke. Kuid kui tahate meiega kokku saada, siis saab alati helistada või kirjutada. 

Miks peaksite meiega ühendust võtma? 

Meie tegevused on midagi enamat kui lihtsalt seiklus - teil on võimalus katsetada oma oskusi, arendada meeskonnatööd ja luua tugevamaid sidemeid. Meie mängud sobivad suurepäraselt sõpruskondadele, firmadele, koolidele ja kõigile, kes otsivad midagi erilist ja meeldejäävat.

Kui soovid meiega ühendust võtta, siis oleme alati valmis kuulama teie ideid ja soove ning looma just teile sobiva seikluse. Kas oled mõelnud korraldada meeskonnale seiklusliku väljasõidu? Või tahaksid lihtsalt veeta lõbusa päeva sõpradega? Võib-olla soovid korraldada kooliüritust, mis jääb õpilastele meelde terveks kooliajaks?

Oleme siin, et teid aidata ja pakkuda teile parimat seikluselamust, mida võid ette kujutada. Meie kogemus ja entusiasm on teie teenistuses, et muuta igapäevased hetked põnevateks ja meeldejäävateks seiklusteks.

Ärge kõhelge ning võtke meiega ühendust ja rääkige meile oma ideedest ja soovidest. Ootame kohtumist sinu, su sõprade, kolleegide või õpilastega, meie põnevate seiklustegevustega!

Võta meiega ühendust ja lähme koos seiklema!

Email again:
Hea Tuju Korraldajad